AlbaDent Rzeszów

Gabinet Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Rzeszowie

Nasza placówka to miejsce, w którym na nowo poczujesz się pewnie uśmiechając się do ludzi. Poza oczywistymi usługami implantologicznymi (jak wszczepianie implantów, podnoszenie dna zatoki szczękowej, odbudowa kości), nasz gabinet posiada sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu pacjent może wykonać na miejscu wszystkie badania, co znacznie skraca czas leczenia. Posiadamy nowoczesną pracownię radiologiczną (RTG) umożliwiającą szybkie postawienie diagnoz i zaplanowanie leczenia.

Aby wykonać uzupełnienie protetyczne na implantach nasi lekarze współpracują z pracowniami protetycznymi, którzy pod indywidualne zamówienie wykonują korony, mosty i protezy na implantach. Takie uzupełnienie wygląda bardzo naturalnie, jest niesamowicie trwałe i pomimo wkręcenia implantu w kość – nie obciąża jej.

Implantologią w gabinecie zajmuje się lek. dent. Paweł Strzępek, który mając prawie 20-letnie doświadczenie implantologiczne przeprowadzi pacjenta z pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem przez całe leczenie. Studia w Akademii Medycznej w Warszawie a następnie staż w 1990r w Instytucie Stomatologii CSK WAM w Warszawie zapoczątkowały prywatną praktykę stomatologiczną w Rzeszowie. Wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii poszerzał na krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach. Swojej pasji implantologicznej poświęca się dziennie w swoim gabinecie dentystycznym. Poza implantologią, Paweł Strzępek interesuje się również wędkarstwem muchowym, narciarstwem a także podróżami.

Nasz gabinet Implantologiczny znajduje się w gabinecie stomatologicznym Albadent, w którym zakres usług oferowanych przez naszych lekarzy to przede wszystkim stomatologia estetyczna (wybielanie zębów, korygowanie i konturowanie zębów, licówki, korony), endodoncja (leczenie kanałowe zębów) oraz ortodoncja (korekta wad zgryzu u dzieci i dorosłych, stałe aparaty na zęby, ruchome aparaty ortodontyczne), chirurgia stomatologiczna (usuwanie zębów) i stomatologia dziecięca. Albadent wyposażony jest również w mikroskop pozwalający na skuteczne leczenie endodontyczne.

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ I UMÓWIĆ NA WIZYTĘ

ZADZWOŃ NA: 17 854 23 01 lub 17 850 50 50

implantologia rzeszów

Kontakt:
Email: implanty@albadent.pl
Telefon kontaktowy: 17 854 23 01
Rzeszów ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 20B, 35-036 Rzeszów