Tanie Implanty w Polsce

Implanty w Polsce dla obcokrajowców

implanty zębów rzeszówImplanty w Polsce (według najnowszych danych) rocznie wszczepia od 70 do 100 tys. pacjentów. Zważywszy na to, że jest to wciąż produkt mniej znany a i jego cena nie należy do najniższych można ten wynik uznać za całkiem niezły. Kiedy jednak uświadomimy sobie, że w Niemczech wszczepia się ponad milion implantów rocznie, widzimy, że rynek ten ma duży potencjał i dopiero się rozwija. Na szczęście wciąż przybywa stomatologów, którzy poprzez odpowiednie szkolenia i kursy stają się specjalistami w dziedzinie implantologii. Na razie na polskim rynku znajdziemy ok. 1000 implantologów, ale specjalistów wciąż przybywa. Już ponad 75% gabinetów stomatologicznych wprowadziło takie usługi, a liczba ta wciąż rośnie. Wraz z inwestycją w personel i wykwalifikowanych stomatologów, rosną także nakłady na gabinety stomatologiczne i najnowocześniejszy sprzęt.

O tym, że polski stomatolog zajmujący się implantami nie jest w niczym gorszy, ani mniej wykwalifikowany niż chociażby nasi zachodni sąsiedzi świadczy bardzo duży popyt na implanty w Polsce. Turyści chcący poprawić swój uśmiech, najczęściej z Niemiec, Norwegii, Danii i Wielkiej Brytanii wybierają nasze rodzime gabinety ze względu na wysoką jakość usług połączoną z niską ceną. Dla porównania koszt wszczepiania implantu w Polsce to ok. 1200-1500 euro, podczas gdy w Niemczech jest to od 1800 do 2400 euro. A zatem warto z takiej usługi skorzystać.

Implanty dla obcokrajowców w Rzeszowie

Wszystkich obcokrajowców, którzy chcieliby odbyć zabieg wszczepienia implantów w Polsce, zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i do kontaktu z gabinetem stomatologicznym ALBADENT w Rzeszowie. Posiadamy wykwalifikowany personel specjalizujący się w implantologii, oraz nowoczesny sprzęt umożliwiający diagnostykę na miejscu. Dzięki zastosowaniu metody jednofazowej – czyli implanty w jeden dzień – możemy podczas jednego zabiegu nie tylko dokonać wszczepienia implantu, ale natychmiast obciążyć go uzupełnieniem protetycznym (korona). W ten sposób pacjent opuszczający nasz gabinet będzie cieszył się pełnym uzębieniem, bez kilkumiesięcznego oczekiwania na wygojenie dziąseł.

Jak dostać się do Rzeszowa?

Osoby decydujące się na implanty w Polsce, a dokładniej na implanty w Rzeszowie najczęściej wybierają podróż samolotem, która jest szybka i stosunkowo tania. Zlokalizowane 10 km na północ od centrum miasta lotnisko Rzeszów Jasionka obsługuje kilka linii lotniczych. Znajdziemy tutaj przede wszystkim tanie linie lotnicze Ryanair, Lufthansa jak również Wizz Air czy  PLL LOT. Przyloty do Rzeszowa wykonywane są głównie z Monachium (Lufthansa), Dublina (Ryanair), Anglii (Londyn, Manchester, Bristol, East Midlands – Ryanair), Rzymu i Mediolanu (Wizz Air i PLL LOT), kilka razy w tygodniu. Ponieważ są to tanie linie lotnicze, ceny za bilety lotnicze do Rzeszowa nie są wygórowane i nadal opłaca się wybrać implanty w Polsce aniżeli za granicą. Dojazd z lotniska do miasta może odbyć się taksówką lub regularnie kursującymi autobusami.

Turystyka dentystyczna

Tanie implanty stomatologiczne, niskie koszty zabiegu oraz wykwalifikowani stomatolodzy to nie jedyne zalety sprawiające, że implanty w Polsce cieszą się naprawdę dużą popularnością. Wielu cudzoziemców łączy wyjazd do Polski po implanty z wyjazdem turystycznym. Oprócz gabinetów stomatologicznych odwiedzają oni najbardziej znane miejsca, zwiedzają nasze miasta, muzea, korzystają z walorów polskiej przyrody, smakują polskiej kuchni. Można zatem połączyć przyjemne z pożytecznym, o czym doskonale wiedzą cudzoziemcy, chętnie odwiedzający nasz gabinet stomatologiczny w Rzeszowie.

Ceny implantów w Polsce

W celu wyceny wszczepienia implantów w Polsce napisz do nas lub zadzwoń – każdy przypadek wymaga indywidualnej oceny.

Noclegi i Apartamenty w Rzeszowie

Wszystkich zainteresowanych ofertą naszego gabinetu stomatologicznego zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pomożemy zorganizować pobyt, zapewniamy noclegi w komfortowych apartamentach położonych w odległości do 2km od naszego gabinetu.

Jak nas znaleźć? W ścisłym centrum Rzeszowa, do 1km od rzeszowskiego Rynku, Galerii Handlowej, wielu restauracji oraz terenów zielonych nad Wisłokiem.

TURYSTYKA STOMATOLOGICZNA – DENTURYSTYKA
TANIE IMPLANTY W POLSCE – IMPLANTY W RZESZOWIE